Amacımız
Amacımız
Amacımız
 
Her kurumun ve kişilerin farklı ihtiyaçlarını olduğunu ve kendilerine uygun çözümler yaratılması gerektiği bilinciyle hareket ederek Arapça dilinde hizmet vermek hedefimizdir. Sizin başarınız bizim hedefimizdir. Sizleri Arapça konusunda ileri bir seviyeye getirmek ve yurt dışında rahat iletişim kurmanızı sağlayabilmek, ticari ilişkilerinizde dil engelini aşabilmenize yardımcı olmak en büyük hedeflerimizdendir.
 
Lisan’da tüm ekip olarak, müşteriye sunulan hizmeti sürekli geliştirmenin yollarını ararız. Kurumlara ve bireylere hak ettikleri dil eğitimini sunar, kurumsal ve bireysel gelişmelerine katkıda bulunuruz. Öğrencilerimizin dil öğrenimine yönelik hedefledikleri sonuçlara ulaşıp kariyerlerini en iyi noktaya taşımalarını ve yaşamlarını zenginleştirmelerini sağlarız.
 
Öğrencilerin aktif olduğu öğrenme merkezli ve öğrenenlerin beklentilerine göre esnek, samimi ve gerçekçi çözümler geliştirebilen bir eğitim modelinin, istekli ve iyi motive olmuş öğrencilerle birleştiğinde çok iyi sonuçlar alabileceğine inanırız. Biz de müşterilerimize böyle bir eğitim sunarak onların öğrenme potansiyellerini en iyi şekilde değerlendirmelerinin sorumluluğunu taşırız.
 
Hedeflerimiz
 
 - Yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak.
 - Çalışanlarımızın gelişimine destek olmak ve onların da memnuniyetini gözetmek.
 - Sektörümüzle ilgili Dünyada meydana gelen gelişmeleri sürekli takip etmek.
 - Eğitim sistemimizi ve metodumuzu sürekli yenilemek, teknoloji desteği ile daha da güçlendirmek.
 

Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş