Kurumlara Özel Arapça
Kurumlara Özel Arapça
AMAÇ 
Kurumların ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, ONLARA ÖZEL Arapça Dil Eğitimi ve çözümleri geliştirmek.
 
KİMLER KATILABİLİR?
Üst / Orta Düzey Yöneticiler, birebir eğitim almak isteyen şirket çalışanları, firma içinden çalışan grupları..
 
EĞİTİM DETAYLARI ;
 
Eğitimler; Kurumların ihtiyaç ve beklentilerine göre şirket sahibi TÜRK veya YABANCI öğretmenler tarafından verilir. Dersler, 1–2 kişilik veya firma içinden daha fazla çalışan gruplarına verilir.
 
Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci veya gruplar için en uygun metot, kaynak ve program belirlenir.
Firmanın belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. 
 
Dersler iş yerlerinde verilmektedir.
 
METOT ;
 
Dil öğreten bir kurum olarak; “ÖĞRETME” merkezli yaklaşımının aksine “ÖĞRENME” merkezlidir. Öğrencilerimizin bu süreçte pasif değil, aktif olmalarını destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktayyz. Dil öğrenmede MORAL ve MOTİVASYON unsurlarının oynadığı rolün önemini biliyoruz. İnsanların farklı öğrenme alışkanlıklarına sahip olduklarının ve dolayısıyla farklı şekillerde öğrendiklerinin bilincindeyiz. Bu nedenle eğitimlerimizi DİNLEME, GÖRME, YAZMA, HİSSETME ve KONUŞMA aktivitelerini, kişiye veya gruba özel bir biçimde uygun oranlarda harmanlayarak hazırlamaktayız.
 
KİŞİYE ÖZEL ARAPÇA;
 
AMAÇ
 
Bireylerin öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel ARAPÇA  Dil Eğitimi vermek.
 
KİMLER KATILABİLİR?
 
Kendi zaman ve iş programına uygun ders almak isteyen tüm bireyler.
 
EĞİTİM DETAYLARI 
 
Eğitim; öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre tecrübe sahibi yabancı öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır. Birebir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.
 
Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun metot, kaynak ve program belirlenir.
 
Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. 
 
Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. 
 
Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.
 

Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş