Pratik Arapça

Bu süreçte sizi PROFESYONEL, SAMİMİ ve ETKİN olarak KİŞİYE ÖZEL bir metot ve yaklaşımla hedefinize taşıyoruz. BİRE BİR ARAPÇA Eğitimi: Etkin ARAPÇA ÖZEL DERS Sistemi ile tanıyın!

 

Bireysel Dil Eğitimi:

 

Bireysel Dil eğitiminde asıl amaç, kiminin kendi yeteneki ve kendisine uygun görülen program sayesinde dil seviyesini ilerletmektir. Bireysel dil eğitimimiz Pratik Arapça konuşabilme ve anlayabilme üzerine dayanmaktadır. Bu yaparkende önce kişilerin Arapça konuşabilme yetileri geliştirilmekte, aynı zamanda bu pratik dili konuşurken gerekli hafif dilbilgisi eğitimi verilmektedir. Kişi pratik olarak Arapça konuşma, yazma ve anlama kabiliyeti kazandıktan sonra, isteğe bağlı olarak gelişmiş dilbilgisi eğitimi verilmektedir. Hayata yeni başlayan bir çocuğun konuşurken dilbilgisi bilmeden dile hakim olabilmesi gibi, yeni bir dil öğrenen yetişkin de bizim için aynıdır. Boş bir sayfaya yeniden çok güzel bir biçimde yazı yazar gibi,Arapça´yı ve ingilizceyi sizlere sunuyoruz.

 

Gruplara ve bire bir pratik arapça (Pratik konuşma kalıpları ile öğretme):
 

Kurumsal olarak verdiğimiz dil eğitimde, öncelikli hedefimiz öğrenci kitlesinin belirlenmesi ve seçilen bu öğrencilerin ihtiyaçlaryna ve dil seviyelerine göre gruplara ayrılmasıdır. Seçilen öğrenci kitlesi, ve kurumun özelliklerine bağlı olarak eğitmenler, eğitimde kullanılacak materyaller ve eğitimin süresi belirlenmektedir.Çeşitli kurum dallarına verilen eğitimler :
 

 -Medya Arapçası
 

 -Ticari Arapça
 

 -Siyasi Arapça
 

 -İş adamlarına pratik Arapça
 

 -Kamu Kurululları için Arapça
 

 -Üniversiteler ve Akademik Birimler için Arapça, eğitimleri hem kurumsal hem de bireysel olarak verilmektedir.

 


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş