Yurtdışı Eğitim
Yurtdışı Eğitim
 
 
- AKABE  -
 
    Kampanyanın ilk durağı Olan LİSAN EĞİTİM DANIŞMANLIĞI'da yoğun ve etkili bir eğitim süreci sizi bekliyor. İsterseniz sıfırdan başlayın veya ileri seviyede ARAPÇA bilgisine sahip olun, LİSAN EĞİTM DANIŞMANLIĞI size ÜRDÜN' de mükemmel eğitim programları hazırladı. Çoğu öğrenciye sıkıcı gelen dil bilgisi kurallarını başlangıçta ikinci planda tutarak, motivasyonunuzu en üst düzeye çıkaran etkinliklerle kısa zamanda ARAPÇA iletişim kurmanızı sağlamayı amaçlıyor. Anadili ARAPÇA olan öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu, dünyadaki en ileri dil eğitimi yöntemlerini kullanarak sizi kısa sürede yurtdışına çıkmaya hazır hale getirecek.Alacağınız eğitimle yurtdışına çıkmaya hazır olduğunuzu siz de hissedeceksiniz. Şimdilik ÜRDÜN'de devam eden yurtdışı eğitim programına katılacaksınız. 
 
     ARAPÇA konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerinizi hayal edemeyeceğiniz kadar geliştireceksiniz. Anadili ARAPÇA olan bu ülkede 1 ay sürecek eğitim sürecine hazır olun. Yalnız dil eğitimi alarak, sadece ders saatlerinde değil günün her anında ARAPÇA'yı kullanma fırsatını bulacaksınız.Sokakta, kafelerde, alışveriş yaparken çevrenizdeki insanlarla ARAPÇA konuşmak, reklamları, gazete ve dergileri okumak, aldığınız eğitimi bire bir hayatın içinde kullanmanızı, TÜRKÇE değil, ARAPÇA düşünmenizi sağlayacak.1 aylık yurt dışı eğitiminizin ardından TÜRKİYE'ye döndüğünüzde ARAPÇA bilginizin yanı sıra kendinizde ve hayata bakışınızda çok büyük değişiklikler fark edeceksiniz.
 
 
 
 
 
- AKABE LİMANI -
 
KONAKLAMA: Öğrencilerimiz içinde her türlü eşyası olan son derece konforlu evlerimizde konaklayacaklardır. Her bir evde 6 kişi kalacaktır. Evin içerisinde 24 saat sıcak su vardır. Her türlü malzemesi temiz ve yenidir ve mutfak ihtiyacı için her türlü mutfak malzemesi mevcuttur.
 
DİL EĞİTİM PROGRAMI: Dil okulumuzda haftanın 4 günü 3 saat ARAPÇA  pratik eğitimi şeklinde olacaktır. Bunun haricinde öğrencilerimiz devamlı halkla iç içe olacağından devamlı pratik konuşma fırsatı bulacaklardır.
 
STAJ EĞİTİMİ: İsteyen öğrencilerimiz ARAPÇA pratiklerini geliştirmek için ARAP şirketlerinde haftanın 2 günü tam gün staj yapabileceklerdir ve ayni zamanda da ikinci TÜRKÇE konuşan birisi olmayacağı için dillerinin pratiğinin gelişmesine ciddi katkı sağlayacaktır.
 
 
 
 
 
- PETRA - 
 
TURİSTİK GEZİ: Haftanın 4 günü dil eğitimi,2 günü de staj eğitimiyle yorulan öğrencilerimiz haftanın 1 tatil gününde AKABE'yi tanıyacaklardır. Hz.Musa'nın karşıya geçtiği Kızıl Denizi, Salih Peygamberin yaşadığı kayaların içine yapılan evleri PETRA'yı, Hz.Lut Peygamberin yaşadığı ölüdeniz gibi dünyaca ünlü yerleri gezme imkanı bulabileceklerdir..
 
 
 
 
- LUT GÖLÜ -
 
PROGRAM DIŞI MALİYETLER:
 
Pasaport, Ulaşım ve yurtdışı çıkış harcı maliyeti,vizeler dahil ÜRDÜN-AKABE'ye varış ve geri AKABE'den TÜRKİYE'ye dönüş dahil kara yolu pasaport masrafları öğrencilerimize aittir.. SURİYE ve ÜRDÜN vizesi sorunsuz şekilde elçiliğe gitmeden kapılarda alınabilmektedir. Hatay'dan direk ÜRDÜN'ün  başkenti AMMAN'a HAS şirketinin otobüsleri bulunmaktadır. Turistik gezi ve yeme içme maliyetleri de öğrenciye aittir.
 
DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE BAŞVURUN...
 
TEL: 0212 521 79 45
 

Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş